چاپ افست


حالت نمایش:
نمایش سریع

سربرگ افست

(0)
250,000تومان

            معتبرترین نامه‌های اداری آنهایی هستند که کادر، نام و لوگوی ویژه‌ای دارند. به مجموعه این موارد که کاغذ را از یک کاغذ سفید تمییز می‌دهد سربرگ می‌گویند. چاپ سربرگ کمک ویژه‌ای به هر چه حرفه‌ای‌تر دیده شدن کسب‌وکارتان می‌کند. در ادامه این مطلب سعی بر آن شده تا توضیحی جامع درباره چگونگی تاثیر س..

نمایش سریع

چاپ بروشور

(0)
450,000تومان

            بروشور یک کتابچه‌ای چند صفحه‌ای و یا چند لتی است که برای نشان‌دادن محصول و آموزش درباره محصول مدنظر و یا خدماتی که شرکت‌ها و مؤسسات برای راهنمایی به مشتریان تولید و چاپ می‌کنند. از چاپ بروشور می‌توان به‌عنوان یک روش کاملاً مؤثر برای تبلیغات استفاده کرد. زیرا مشتریان و یا متقاضیان با مشاهد..

نمایش سریع

چاپ تراکت رنگی افست

(0)
250,000تومان

            تراکت یکی از ابزارهای تبلیغاتی بوده که شامل نوشته‌هایی است که برای تبلیغ یا معرفی یک محصول در اختیار مردم گذاشته می‌شود. تراکت برگه‌‌ای است که با استفاده از چاپ تراکت طراحی شده و برای معرفی یک محصول یا اتفاق به مردم یا حتی یک رویداد خاص یا سمینار یا آشنایی با یک محصول جدید استفاده می‌شود...

نمایش سریع

چاپ فولدر

(0)
1,850,000تومان

            یکی از بهترین ابزاری که برای قراردادن و نگه‌داشتن سندها، مدارک، سی دی و انواع بروشورهای تبلیغاتی و غیره به کار می‌رود فولدر یا پوشه نام دارد. فولدرها دارای انواع مختلفی هستند و کاربردهای گوناگونی نیز دارند. از فولدر می‌توان برای نگه‌داری اسناد و تبلیغات استفاده کرد. برای شرکت‌هایی که دارا..

نمایش سریع

چاپ پاکت

(0)

            هر شرکت و مؤسسه‌ای به پاکتی مخصوص احتیاج دارد تا از طریق آن اوراق اداری خود را به دیگر افراد و سازمان‌ها برساند. به خاطر داشته باشید همان اندازه که محتویات درون یک پاکت نامه اهمیت دارد، طرح روی جلد آن و کیفیت چاپ پاکت نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و باید به آن توجه کرد؛ زیرا هم در جلب نظ..

نمایش سریع

کارت ویزیت افست

(0)

یبسشسیشسیشسیشسیشسی..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)