چاپ دیجیتال

حالت نمایش:
نمایش سریع

پرینت رنگی

(0)

پرینت رنگی یکی از انواع چاپ دیجیتال به شمار می‌رود که موارد مختلفی در رابطه با آن از اهمیت بالایی برخوردار هستند. از جمله این عوامل می‌توان به کیفیت و قیمت اشاره کرد که در ادامه به صورت کامل آن‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس تا انتهای مطلب دنبال‌کننده ما باشید.آشنایی با پرینت رنگیمولفه‌هایی که بر روی قیمت پرینت رنگی تاثیرگذار هستندپارامت..

نمایش سریع

پرینت سیاه و سفید

(0)

              از مهم‌ترین زیرشاخه‌های چاپ دیجیتال، می‌توانیم پرینت سیاه ‌و سفید را نام ببریم. هرچند این روش بسیار قدیمی بوده ولی هنوز هم توانسته طرف‌داران و مخاطبان خاص خودش را داشته باشد. این گونه از چاپ توانسته کاربردهای متنوعی را به خود اختصاص دهد که از آن‌ها می‌توانیم به چاپ تراکت، چاپ در تیراژه..

نمایش سریع

چاپ تراکت دیجیتال

(0)

            چاپ تراکت یکی از روش‌های قدیمی ولی تاثیرگذار در زمینه بازاریابی است. این نوع از چاپ زیر مجموعه چاپ دیجیتال قرار گرفته و توانسته ویژگی‌های مختلفی را با خود به همراه داشته باشد. برای اینکه تراکت‌ها در بهترین شکل ممکن به چاپ برسند، به دستگاه‌های مخصوص نیاز است. هر کدام از این دستگاه‌ها نیز ..

نمایش سریع

چاپ دسته قبض

(0)

             چاپ دیجیتال انواع مختلفی دارد و هرکدام کاربردهای به خصوصی را به خود اختصاص داده‌اند. از جمله این گونه‌ها می‌توان به چاپ دسته قبض اشاره کرد. این نوع از چاپ نیز در انواع مختلفی وجود دارد و هرکدام از آن‌ها این قابلیت را دارند تا در موارد متعددی مورد استفاده قرار بگیرند. به همین علت قصد..

نمایش سریع

چاپ سربرگ دیجیتال

(0)

            چاپ سربرگ یکی از انواع مختلف چاپ دیجیتال بوده که اهداف مختلفی را به خود اختصاص داده است. به طور کلی افرادی که به دنبال این نوع از چاپ هستند، قصد دارند تا به مکاتبات اداری خود نظم ویژه‌ای را ببخشند. البته این اهداف از این موضوع فراتر نیز می‌روند. به عنوان مثال می‌توان از آن به عنوان یک راه..

نمایش سریع

چاپ فاکتور

(0)

            چاپ فاکتور یکی از زیرمجموعه‌های چاپ دیجیتال به شمار می‌رود که توانسته اهمیت بالایی را با خود به همراه داشته و در کسب‌وکارهای مختلفی ضرورت داشته باشد. به طور کلی چاپ و طراحی فاکتور برای افرادی ضرورت دارد که فروشنده کالا هستند و یا خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند. فاکتورها در انواع مختلفی وج..

نمایش سریع
در انبار(موجود)
نمایش سریع

چاپ پلات و لمینت

(0)

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  75 63 383-0912   تماس حاصل فرمایید.                            چاپ پلات و لمینت چیست ؟یکی از انواع چاپ دیجیتال، چاپ پلات و لمینت است که کاربردهای مختلفی دارد. این روش را می‌توان همان چاپ دیجیتال در نظر گرفت؛ با ..

نمایش سریع

چاپ کارت ویزیت دیجیتال

(0)

            استفاده از کارت ویزیت یکی از راه‌هایی به حساب می‌آید که با کمک آن می‌توانید کسب‌وکار خودتان را معرفی کنید. از این رو چاپ کارت ویزیت یکی از راه‌های چاپ افست است، یکی از بهترین ایده‌هایی به شمار می‌رود که می‌توانید از آن استقبال کنید. برای چاپ انواع کارت‌های ویزیت راه‌های مختلفی در پیش..

نمایش سریع
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)